Bočan Wood&Steel retina logo

Firma Bočan Wood & Steel

Své základy jsme začali utvářet v roce 2014, kdy jsme první ploty a vrata svařovali v garáži rodinného domu. Vzhledem k tomu, že chodilo stále více zákazníků, musela se naše firma v roce 2018 přestěhovat do většího, kdy se koupil kus zemědělského objektu v katastrofálním stavu. Proběhla kompletní rekonstrukce objektu a vytvořila se velká zámečnická dílna. Zároveň musel přijít zásadní krok a omezit jeden směr a to výroba ze dřeva, protože udržet dvě odvětví v perfektní kvalitě jde špatně a proto se firma začala specializovat pouze na odvětví výroby z kovu. Nyní se specializujeme na kovové oplocení, brány a zámečnické výrobky a těmto věnuje veškerou péči a neustále zvyšuje jejich kvalitu.

Naše firma si velmi zakládá na pověsti a spokojenosti zákazníků, proto se snažíme vytvářet pouze kvalitní výrobky za příznivé ceny. Naše firma věří, že pokud bude dělat kvalitní výrobky, které dlouho vydrží, je toto pro firmu nejlepší reklama a zákazník se k nám rád vrátí. Neméně důležitý je pro naší firmu zajistit následný servis pro zákazníka.

V roce 2023 byl vytvořen nový projekt s cílem nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu s akumulací energie sloužící pro vlastní spotřebu. Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost. Díky programu Ministerstva průmyslu a obchodu, kdy za pomoci spolufinancování Evropské unie, se tento projekt zdařilo úspěšně dokončit.

Bočan Wood & Steel - zámečnická dílna
Bočan Wood & Steel - zámečnická dílna
Bočan Wood & Steel - zámečnická dílna
Bočan Wood & Steel na Firmy.cz