Bočan Wood&Steel retina logo

Průmyslová vrata a oplocení

Průmyslové brány jsou specifické v tom, že je kladen důraz na co nejlepší funkčnost, mnohdy velkou velikost a hlavně co nejnižší pořizovací cenu.

Všechny naše průmyslové brány / branky a oplocení jsou navrhována přímo pro konkrétního zákazníka. Po úvodní konzultaci je vytvořen návrh brány / oplocení, které zákazník potřebuje. Naše firma zákazníkovi pošle předběžnou cenovou nabídku na dané řešení brány / oplocení. Po jejím schválení zákazníkem je námi na místě brána / oplocení zaměřeno. Na základě zaměření vytvoříme technický výkres, na jehož základě celé dílo vzniká u nás v dílně. Hotový plot a brány instalujeme na místě včetně pohonu, čidel, ovládání atd.

Níže naleznete varianty a bližší informace k procesu výroby.

Ocel

Výhody: Nižší cena materiálu, vyšší tuhost.

Hliník

Výhody: Nízká váha konstrukce, není nutno povrchově ošetřit, netrpí korozí při případném odření

Ocelové brány:

Ocelový rám svaříme MIG technologií, jäkly pro bránu přizpůsobíme velikosti brány, kdy tyto se následně navrtají ve všech rozích a tupých napojení, aby mohl zinek protéci i skrz celou konstrukci. Brána je poté chráněna jak z vnější, tak z vnitřní strany proti korozi. Vždy využíváme žárového zinkování.

Hliníkové brány:

Hliníkový rám svaříme metodou TIG / MIG technologií jäkly rámu přizpůsobíme velikosti brány,u samonosných bran je možné použít ocelovou nebo hliníkovou šínu (nosný ,,C“ profil), povrchová úprava rámu brány v tomto případě není potřebná, v případě že je kombinace hliníkového rámu a ocelové šíny, montuje se zinkovaná, ocelová šína k hliníkové bráně.

  • Samonosná

– jedná se o bránu , která jezdí nad terénem, kdy brána je vynesena přes šínu (,,C“ profil) a ložiska, brána zajíždí do boku, zpravidla je brána o 1/3 větší než je šířka průjezdu brány

  • Pojezdová

– jezdí po kolejnici na dvou kolečkách, používá se tam, kde nelze použít samonosnou bránu kvůli prostoru zajíždění do boku. Brána je zpravidla o 30 cm delší, než je šířka průjezdu brány

  • Teleskopická

– nejsofistikovanější zřízení, používá se na místech, kde je minimum místa zajíždění do boku, teleskopická brána může být jak samonosná tak pojezdová. Složit se může ze dvou až tří částí.

  • 2D nebo 3D pletivo
  • Z jäklových nebo plných profilů
  • Tahokov
  • Další varianty dle přání zákazníka

K prezentaci naší práce využíváme hlavně Facebook. Kliknutím na logo se dostanete na naši stránku, kde máme mnohem více fotek a videí! Dejte nám lajk a nic Vám neunikne.